/
/
Cisterna de apa madara "Rusalka"
Madara Agro

Cisterna de apa madara "Rusalka"

Informatie

Cisterna. Cisterna pentru transportarea apei in scopuri agricole.

Se foloseste pentru transportarea apei pentru alimentarea masinilor folosite la irigarea plantelor si stingerea incendiilor.

Echipament

Componente:

  • pompa cu benzina sau diesel autonoma;
  • tevi pentru udat situate in partea inferioara a masinii.

Rezistenta: Sistemul de franare se actioneaza automatic in caz de detasarea accidentala a cisternei de la tractor.

Caracteristici tehnice CV 7000CV 10000CV 12000CV 16000CV 20000
Puterea tractorului recomandataHP100150150180200
Volumul cisterneim37,010,012,016,020,0
Masa propriet2,93,84,845,57,3
Dimensiunile de gabarit - lungimemm61486850685075578195
Dimensiunile de gabarit - latimemm23002260234523502947
Viteza maxima de transportkm/h4040404040
Dimensiunea anvelopei 500 / 60 - 22,5" 16PR500 / 60 - 22,5" 16PR500 / 60 - 22,5" 16PR500 / 60 - 22,5" 16PR650 / 65 x 30,5" TL
Masurator de nivel dadadadada
Diametrul interior al tijei de cuplaremmØ 40Ø 40Ø 40Ø 40Ø 40
Masa totala a utilajuluit9,913,816,8421,527,3
Optiuni      
Cu pompa DIESELmodelKoshin Japan - SE 80 XD - BAPKoshin Japan - SE 80 XD - BAP
Cu pompa cu BENZINAmodelKoshin Japan - SE 80 XD - BAPKoshin Japan - SE 80 ЕX - BAA

Cisterna de apa madara "Rusalka"

Cisterna de apa madara "Rusalka"

bayer

corteva pioneer monsanto fmc

wuxal

belchim

adama

Vânzări

erbicide

insecticide

fungicide

protectia plantelor

ingrasaminte

regulatori de crestere

adezivi

microelemente

seminte

consultanta agronomie

masini agricole

utilaje agricole

vanzare tractoare

combine agricole

utilaje agricole second hand

piese de schimb

incarcator telescopic

stivuitor

pluguri

grapa cu discuri

combinator

gruber

semanatori

scarificator

prasitoare

masina erbicidat

remorci agricole

cositoare

greble

prese balotat

tocatoare resturi vegetale

vidanje

incarcator frontal

utilaje agricole germania

utilaje agricole finlanda

Cisterna de apa madara "Rusalka",bayer, corteva pioneer monsanto fmc, wuxal, belchim, adama, Vânzări, erbicide, insecticide, fungicide, protectia plantelor, ingrasaminte, regulatori de crestere, adezivi, microelemente, seminte, consultanta agronomie, masini agricole, utilaje agricole, vanzare tractoare, combine agricole, utilaje agricole second hand, piese de schimb,incarcator telescopic, stivuitor, pluguri, grapa cu discuri, combinator, gruber, semanatori, scarificator, prasitoare, masina erbicidat, remorci agricole, cositoare, greble, prese balotat, tocatoare resturi vegetale, vidanje, incarcator frontal, utilaje agricole germania, utilaje agricole finlanda

Cisterna de apa madara "Rusalka" Vânzări mașini și utilaje agricole, service și piese de schimb

Distribuitor în Republica Moldova al echipamentelor agricole Fendt, Valtra, Manitou, Lemken, Kockerling, Moro Aratri, Bargam, Spider, Dal Bo, great plains, dmc, cancela, diaztech, diazchim

Distribuitor în Republica Moldova al bayer, corteva pioneer monsanto fmc, wuxal, belchim, adama

Vânzări: erbicide, insecticide, fungicide, protectia plantelor, ingrasaminte, regulatori de crestere, adezivi, microelemente, seminte, consultanta agronomie

Cisterna de apa madara "Rusalka" Vânzări mașini și utilaje agricole, service și piese de schimb. Distribuitor în Republica Moldova al echipamentelor agricole Fendt, Valtra, Manitou, Lemken, Kockerling, Moro Aratri, Bargam, Spider, Dal Bo, great plains, dmc, cancela, diaztech, diazchim. Distribuitor în Republica Moldova al bayer, corteva pioneer monsanto fmc, wuxal, belchim, adama. Vânzări: erbicide, insecticide, fungicide, protectia plantelor, ingrasaminte, regulatori de crestere, adezivi, microelemente, seminte, consultanta agronomie

loading ...